• bg1

Na oslavu 100. výročí založení Komunistické strany Číny uspořádaly Sichuan Xiangyue Power Component Co., Ltd. a COFCO Packaging Co., Ltd. přátelský basketbalový zápas mezi 16:00 a 18:00 28. června.

V úvodu předvedli hráči obou stran aktivní bojovnost, po desítkách kol často trefovali soupeřův koš a skórovali v paint zone.17 sekund před koncem prvního poločasu bylo na obou stranách nerozhodně 28. Za 17 sekund tým COFCO minul střelu.Tým XY towers útok nevzdal, ale rychle prorazil obranu soupeře a připsal si ležku.Míč šel do píšťalky a bzučáku, skóre.Vysloužil si potlesk publika.

Jak se hra vyvíjela ve druhém poločase.Fyzická spotřeba energie na obou stranách byla vážná, efektivita obou stran v ofenzivě byla výrazně snížena, ale intenzita hry se tím nesnížila.Skóre obou stran se střídavě vedlo.XY věží vyhrálo hru s tím, že se nikdy nevzdávalo ducha a silnou výhodou malovací zóny.

Na konci hry.Hráči na obou stranách si podali ruce a vzdali si poklonu.Zároveň také vyjádřil budoucnost v jiných oblastech komunikace a záměr učení. Na závěr se obě strany společně vyfotily a zanechaly krásné snímky na oslavu 100. výročí založení Komunistické strany Číny

Díky této basketbalové hře XY towers lidé ještě více vědí, že když pracují v týmu, chápou také princip vytrvalosti, aby vyhráli.Věřím, že v duchu neustálých inovací a odvahy bojovat,